Kancelaria Clever One w prestiżowym zestawieniu najlepszych kancelarii prawnych roku 2023, według magazynu Forbes!

O znaczeniu i wadze tego zestawienia świadczy fakt, że powstało ono w oparciu o rekomendacje oddane przez naszych Klientów biznesowych, ale również przez innych prawników, którzy polecili nasze usługi
Za organizację listy najlepszych kancelarii prawnych odpowiedzialna była niezależna firma badawcza Statista, która publikuje ogólnoświatowe rankingi
Do wzięcia udziału w badaniu zaproszono ponad 15 tysięcy ekspertów prawnych, a kancelarie prawne były skrupulatnie weryfikowane
Jak czytamy na stronach Forbes’a zestawienie najlepszych kancelarii: „z założenia stanowić ma swoisty przewodnik po świecie polskich kancelarii prawnych (kancelarii prawnych w Polsce), które wypracowały przewagę konkurencyjną (niekiedy minimalną) w konkretnych dziedzinach”.
Podobnie, jak rok temu zostaliśmy docenieni w kategorii prawa korporacyjnego, ale dodatkowo w tym roku wyróżniono nasze sukcesy również w dziedzinie prawa karnego.
Dziękujemy naszym Klientom i innym prawnikom za oddane głosy na Clever One. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania.
Polecamy najnowsze wydanie miesięcznika Forbes.
https://www.forbes.pl/prawo-i-podatki/najlepsze-kancelarie-polska-2023?fbclid=IwAR2W3B8VFWuBrMwt3Lzvoa_decuzLTayFPGzj_ZbW6ClZR2GPz6MQcNQBEk

Clever One wśród najlepszych kancelarii magazynu Forbes!

Clever One znalazła się w prestiżowym rankingu: „Najlepsze Kancelarie Polska 2022”.

O znaczeniu i wadze tego zestawienia świadczy fakt, że powstało ono w oparciu o rekomendacje oddane przez naszych Klientów biznesowych, ale również przez innych prawników, którzy polecili nasze usługi.

Za organizację listy najlepszych kancelarii prawnych odpowiedzialna była niezależna firma badawcza Statista, która publikuje ogólnoświatowe rankingi. Do wzięcia udziału w badaniu zaproszono ponad 15 tysięcy ekspertów prawnych, a kancelarie prawne były skrupulatnie  weryfikowane.

Magazyn Forbes w taki sposób opisuje zestawienie najlepszych kancelarii prawnych:

„To zbiór podmiotów, które stanowią czołówkę w swojej klasie, są tak dobre, że polecają je nawet … bezpośredni konkurenci”.

Kancelaria Clever One otrzymała rekomendacje w kategorii: „prawo korporacyjne”. To praktyka obecna od samego początku istnienia naszej kancelarii. Nasi klienci reprezentują bardzo różnorodne branże: od budowlanej, przez kosmetyczną, skończywszy na odpadowej. Do biznesu zaliczamy również organizacje NGO’s takie jak fundacje, stowarzyszenia, organizacje pracodawców.

Dziękujemy naszym Klientom i innym prawnikom za oddane głosy na Clever One.