Piotr Podgórski otrzymał dyplom uznania za propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz na arenie ogólnopolskiej

Mazowsze inspiruje przedsiębiorczość!

To hasło Forum gospodarczego, organizowanego przez organizację pracodawców Przedsiębiorcy.pl wraz z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem. Debata prowadzona w ramach Forum nawiązywała do 20 lecia podpisania traktatu o przystąpieniu Polski do UE.
Kancelaria Prawna Clever One była patronem tego wydarzenia.
Panelistą w trakcie debaty był radca prawny Piotr Podgórski, który mówił o konieczności wzajemnej współpracy lokalnych przedsiebiorców z lokalnym samorządem. W swoim przemówieniu przedstawił propozycję powołania Lokalych Organizacji Przedsiębiorców.
Patronem medialnym Forum była Rzeczpospolita, która przedstawiła relację z tego wydarzenia:
https://www.rp.pl/samorzad/art38576361-biznes-chce-wspolpracowac-z-samorzadami?fbclid=IwAR0YsMl-pdqVVaYI1iSepclDpeEMNvudGjdDXPL-ckskg–HymaxzDzwtds

Clever One patronem IV Kongresu Polskiej Przedsiębiorczości

Kancelaria Prawna Clever One patronem prestiżowego IV Kongresu Polskiej Przedsiębiorczości.

W trakcie Kongresu, który miał miejsce w dniu 09 grudnia 2022 r. swoje wystąpienie wygłosił mec. Piotr Podgórski. Przedstawił on bolączki polskiego procesu legislacji. Wskazał na niejednokrotnie bardzo krótkie vacatio legis oraz brak poszanowania zasad dialogu społecznego. Podkreślił, iż skutki powyższych błędów są opłakane dla przedsiębiorców, którzy nie mają szans na poznanie przepisów i ich adaptację do swojego otoczenia biznesowego. Piotr Podgórski postawił na koniec pytanie, czy przypadkiem powstanie w Polsce powszechnego samorządu gospodarczego, nie przyczyni się do większego poszanowania głosu przedsiębiorców? Organizatorem Kongresu była Federacja Przedsiębiorcy.pl, a współgospodarzem Pan Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Kongres zakończył się spoktaniem wigilijnym pod hasłem: „O polskiej przedsiębiorczości przy wigilijnym stole”.

KONGRES

#Koronawirus Apel Federacji Przedsiębiorcy.pl do Premiera Mateusza Morawieckiego

#Koronawirus Apel Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz organizacji partnerskich do Premiera Mateusza Morawieckiego o podjęcie natychmiastowych działań, mających na celu ochronę przedsiębiorców w dobie koronawirusa. Pod apelem podpisał się Piotr Podgórski – wiceprezes Federacji.

Apel do Premiera