Chaos w polskim procesie legislacji

Piotr Podgórski udzielił wywiadu w programie #RzeczoPrawie.
Mówił o panującym chaosie w polskim procesie legislacji, niestosowaniu odpowiednio długiego vacatio legis oraz o braku respektowania zasad wynikających z dialogu społecznego.

Materiał wideo poniżej. Piotr Podgórski był drugim gościem w programie.

#Koronawirus Błędy przedsiębiorców przy wypełnianiu wniosków

Wywiad z mec. Piotrem Podgórskim na temat błędów popełnianych przez przedsiębiorców przy wypełnianiu wniosków o pomoc przyznawaną w ramach Tarczy Antykryzysowej, jako skutek stosowania przez ustawodawcę niejasnych pojęć ustawowych.

#Koronawirus Piotr Podgórski w wywiadzie dla Rzeczpospolita TV. Apelujemy o specustawę dla przedsiębiorców!

#Koronawirus Nie ma co ukrywać – sytuacja jest fatalna. Branże newralgiczne takie jak branża turystyczna, hotelarska, transportowa, ale nawet eventowa odczuwają negatywne skutki epidemii koronawirusa. W branży turystycznej czy transportowej spadki sięgają 95 proc. W takim przypadku branża właściwie nie funkcjonuje, mówiąc brzydko – szura po dnie.
Więcej:

 

Czy nowe przepisy procedury cywilnej zaszkodzą przedsiębiorcom?

Mec. Piotr Podgórski w dniu 13 grudnia 2019 r. udzielił wywiadu w Rzeczpospolitej Tv na temat skutków zmiany procedury cywilnej dla przedsiębiorców.

 

 

Mec. Podgórski w wywiadzie dla Rzeczpospolitej TV o spowolnieniu w sądownictwie oraz propozycji nowelizacji procedury cywilnej, przedstawionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Mec. Podgórski w wywiadzie dla Rzeczpospolitej TV o spowolnieniu w sądownictwie oraz propozycji nowelizacji procedury cywilnej, przedstawionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

 

 

Mec. Sylwia Młyńska w wywiadzie z red. Tomaszem Pietrygą dla Rzeczpospolita TV.

Mec. Sylwia Młyńska w wywiadzie z red. Tomaszem Pietrygą dla Rzeczpospolita TV, w ramach Tygodnia Gospodarczego w Sejmie, zaprasza na panel nt. polskiego sądownictwa.

Mec. Piotr Podgórski o problemie braku tzw. ustawy antyodorowej

Radca prawny Piotr Podgórski był dzisiaj gościem w programie red. Tomasza Pietrygi „Rzecz o prawie”. Mówił o ostatnich propozycjach zmian w ustawie o odpadach oraz o problemie związanym z brakiem tzw. ustawy antyodorowej.

Relacja video: https://goo.gl/wLBpS9

 

Mec. Podgórski o zorganizowanej w Sejmie przez organizację pracodawców – Przedsiębiorcy.pl konferencji pt.: „Powszechny Samorząd Gospodarczy – za i przeciw”

Mec. Piotr Podgórski w wywiadzie dla Rzeczpospolitej TV mówił o konieczności powołania w Polsce powszechnego samorządu gospodarczego oraz o zorganizowanej w Sejmie przez organizację pracodawców – Przedsiębiorcy.pl konferencji pt.: „Powszechny Samorząd Gospodarczy – za i przeciw”

https://goo.gl/bcuxAz

 

 

Mec. Piotr Podgórski o potrzebie powołania w Polsce powszechnego samorządu gospodarczego

Mec. Piotr Podgórski w TV Rzeczpospolita mówił o pozytywnych aspektach powołania w Polsce powszechnego samorządu gospodarczego. Projekt ustawy dotyczącej wprowadzenia powszechnego samorządu gospodarczego przygotowała Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl.

Relacja video poniżej:

https://goo.gl/N2JZxU