KORONAWIRUS a prawo

POZNAJ zespół

mecenas Sylwia Młyńska Kancelaria Clever One

Sylwia Młyńska - radca prawny

Doświadczenie zawodowe zdobywała w uznanych kancelariach prawnych oraz w spółkach prawa handlowego.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Od wielu lat zajmuje się problematyką prawa rodzinnego, reprezentuje klientów w postępowaniu przedsądowym (mediacje, negocjacje), jak i przed sądami powszechnymi. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o podział majątku, w których w głównej mierze dąży do skonstruowania satysfakcjonującego dla Klienta porozumienia.

Posiada również bogate doświadczenie w prawie budowlanym i nieruchomości. Obsługuje pod kątem prawnym cały proces inwestycyjny, począwszy od sporządzania skomplikowanych umów o roboty budowlane dla znaczących kontrahentów, z uwzględnieniem aspektów korporacyjno-prawnych (SPV), skończywszy na tworzeniu umów rezerwacyjnych, umów sprzedaży lokalu mieszkalnego, zgodnie z tzw. ustawą deweloperską.

Specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z tzw. prawem kosmetycznym. Obsługuje polskich producentów kosmetyków, dystrybutorów i konfekcjonerów. Udziela wsparcia prawnego przy wprowadzaniu kosmetyku na rynek, jego oznakowaniu i rejestracji, a także wycofaniu kosmetyku z obrotu. Uczestniczy w postępowaniach administracyjnych z udziałem Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Inspekcji Handlowej. Swoim doświadczeniem wspiera przedsiębiorców kosmetycznych w zakresie budowania i ochrony marki, w tym znaku towarowego oraz ochrony prawnej receptur. Reprezentuje przedsiębiorców kosmetycznych na etapie sądowym i pozasądowym w sprawach o zwalczanie nieuczciwej konkurencji.

Posługuje się językiem angielskim.

www.sprawnerozwody.pl

Kontakt:

E: s.mlynska@clever-one.pl
T: +48 609 159 909